Filtr vyhledávání:


Nápověda


Jak mám na portál Mufici.cz přidat inzerát ?

Pokud zde chcete inzerovat, musíte se nejdříve registrovat a přihlásit.


Jak se mám registrovat a přihlásit ?

V registraci je nutné uvést své osobní a přihlašovací údaje pro tento portál. V registraci můžete i uvést svou chovatelskou stanici, či jiné informace určený pro tento portál. Také můžete v registraci zadat své zeměpisné údaje a nahrát profilovou fotku.

Po registraci se můžete přihlásit ke svému účtu a to prostřednictvím sekce Přidat inzerát, nebo v pravém horním rohu. Přihlásit se lze i prostřednictvím sociální sítě Facebook.


Kde mohu změnit své osobní údaje ?

V pravém horním rohu můžete vidět vaše přihlášení k účtu a profilovou fotku. Na výběr zde máte nabídky Přidat inzerát, Váš profil, Nastavení účtu. Právě v Nastavení účtu můžete změnit Vámi zadané údaje.


Přidání inzerátu – jak vytvořit inzerát ?

Přidat inzerát lze po po přihlášení k vašemu účtu, nebo lze také přidat inzerát bez registrace.

V sekci Přidat inzerát je nutné vybrat kategorii, kam chcete zařadit Váš inzerát. Nabídka kategorií je Pes, Kočka, Kůň. Vyberte si kategorii, do které chcete inzerát přidat a zvolte příslušnou podkategorii.


Jak mohu vložit inzerát bez registrace ?

Vyberte sekci Přidat inzerát v nabídce v horním menu a ve vyskakovacím okně v pravém horním rohu vyberte Pokračovat bez přihlášení.


Přidání inzerátu – jak mohu zvýhodnit svůj inzerát ?

Svůj inzerátmůžete zvýhodnit a získat tak jeho větší úspěšnost. Zvýhodnit jej můžete například topováním, kdy se váš inzerát přemístí na přední pozice a bude tak víc vidět. Můžete také zvolit zvýraznění, kdy se váš inzerát barevně odliší od jiných a tak příláká více lidí. V dalším zvýhodnění máte na výběr i Topbox, Zobrazení URL a Zobrazení štítků. Platba za zvýhodnění inzerátu probíhá formou SMS.


Zvýhodnění zvolíme tak, že v sekci Inzerce najdeme svůj inzerát a zvolíme funkci Platba za zobrazení.


Pravý sloupec:


Pozadí webu TOPlist